Факултет за менаџмент у спорту
Алфа БК Универзитет
  • вебсајтови
    факултета
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Студенти Алфа БК универзитета на стручној пракси у компанији Техноинжењеринг

ВЕСТ, 19.12.2019

Студенти АЛФА БК Универзитета посетили су компанију "Техноинжењеринг" чија је основна делатност грађевинарство, промет и услуге. Најужа специјалност ове компаније је изградња мостова и путева. Господин Драган Николић, власник и директор компаније, студенте је упознао са најзначајнијим аспектима менаџмента и организације посла у "Техноинжињерингу",  али им је, с позиције дугогогодишњег председника једног спортског савеза, причао и о изазовима са којима могу да се сусретну на спортским догађајима.

Студенти Алфа БК универзитета на стручној пракси у компанији Техноинжењеринг

Инспирисан практичним искуствима из јако богате каријере угледног привредника, г. Драган Николић одржао је надахнуто предавање Александри Јекић, Нини Ђуричић, Душану Тинтору, Марку Перићу и Милисаву Радомировићу, студентима нашег АЛФА БК универзитета.

Образовањем на АЛФА БК универзитету нашим студентима нуде се могућности да своја теоријска знања примене и провере у пракси кроз рад у овако престижним компанијама.

Стога, придружи се и ТИ АЛФА БК породици!