Факултет за менаџмент у спорту
Алфа БК Универзитет
  • вебсајтови
    факултета
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Наставак успешне сарадње са Викимедијом Србије

ВЕСТ, 06.11.2017

Студенти Факултета за стране језике на пројекту Вики студент.

Наставак успешне сарадње са Викимедијом Србије

У просторијама Алфа БК универзитета, 02. новембра 2017. године, менаџер образовног програма Викимедије Србије Небојша Ратковић одржао је радионицу за студенте треће и четврте године Факултета за стране језике који ће у текућем семестру бити укључени у пројекат Вики студент.

Овом активношћу настављена је успешна сарадња између Факултета за стране језике и Викимедије Србије.

Својим програмским активностима Викимедија Србије подстиче употребу, стварање и ширење слободног знања, као и повећање дигиталне писмености студената кроз рад на различитим пројектима.

Пројекат подразумева писање чланака на Википедији и постављање дигиталних садржаја на Викимедијину оставу.